Mladí hasici
Mladí hasiči

Písemné záznamy potvrzují padesátileté trvání oddílu mladých hasičů ve Fulneckém sboru. Z vyprávění pamětníků víme, že počátky jsou ještě staršího data. Za tuto dobu prošli oddílem stovky dětí, kterým se věnovali desítky vedoucích našeho sboru, kterým pomáhalo mnoho dalších členů.
    V současné době se oddíl člení do přípravky (děti do 6 let), družstva mladších žáků ve věku od 6 do 11 let, družstva starších žáků ve věku od 11 do 15 let a družstva dorostu od 15 do 18 let.
    Žáci se schází každé úterý od 16:00 do 18:00 a dorost v pátek od 16 hodin. Starají se o ně vedoucí J. Hodulák ml., M. Trefil, J. Sokol., M. Sokolová

Družstvo mladších žáku je zařazeno do celorošní ligy mladých hasičů Floriánek CUP 2009. Do ligy je zařazeno celkem 8 soutěží mladých hasičů z okresu Nový Jičín. Výsledky a průběžné umístění našich mladých hasičů naleznete na: http://hasici.obecslatina.cz/flo...