Souteze 08
19.12.2009 Vánoční branný závod
     Zúčastnili jsme se branného závodu v Jerlochovicích. Za třeskutého mrazu se naše dvě hlídky starších vydali na dráhu, kde se ukázali jako profesionálové. První hlídka skončila na 2. místě a druhá hlídka na krásném 1. místě, tím si tak obhájila nejenom pohár za první místo, ale také si ponechali putovní proudnici, kterou získali v minulém roce. Tuhle putovní trofej ještě žádné jiné družstvo nikdy nezískalo. Doufáme, a pevně věříme že tomu tak bude i nadále.

10.10.2009 I. kolo hry Plamen 2009/2010
     Toto podzimní kolo proběhlo v Libhošti. Starší odběhli štafetu 4 x 60 metrů, ale branný závod již nedokončili, jelikož soutěž byla pro nepřízeň počasí zrušena.

Floriánek Cup 2009
     Po ukončení soutěže v Bílovci dne 3.10.2009 následovalo celkové vyhodnocení Florián Cupu, který letos obsahoval 8 soutěží. V kategorii starší se naši umístili na 6. místě z celkové počtu 10 družstev. Velký úspěch v letošním roce zaznamenalo naše družstvo mladších, kterému se podařilo získat 1. místo z celkového počtu 10 družstev. Na rok se tak stali nejlepším družstvem mladých hasičů v kategorii mladší v okrese Nový Jičín a kromě poháru za první místo získali i putovní pohár s motivem sv. Floriána. Průběžné i konečné výsledky Floriánek Cupu 2009

3.10.2009 soutěž MH v Bílovci
     Poslední soutěž zařazená do okresní ligy MH Floriánek Cup 2009, byl již tradičně závod požárnické všestrannosti v Bílovci. Všem hlídkám se dařilo a ve výsledkové listině byli rozdíly jen minimální. V kategorii mladší za nás soutěžila dvě družstva, kterým se podařilo umístit na 7. a 15. místě. Starší obsadili celkové 5. místo.

26.9.2009 Partyzánský samopal ve Fulneku
     Závod pořádalo občanské sdružení T.O. Touhy v blízkosti Fulneckého zámku a byl určen pro 3-členná družstva. Nejednalo se o hasičskou soutěž, ale naše družstva tento závod pojali jako příprava na branné běhy. Ve dvou dětských kategoriích naši mladí hasiči obsadili dvě druhá a jedno první místo. V kategorii dospělých běželi naši dva budoucí dorostenci, Radek a Marek, kteří obsadili 2. a 3. místo.

12.9.2009 soutěž MH v Lubojatech
     Poslední soutěž, na které se letos běžel požární útok. Abychom to neměli tak jednoduché, místo tradičních sklopných terčů připravili pořadatelé nástřikové. Další disciplínou byla štafetu 4 x 60m, která se běhala člunkově. Starším jejich výkon dopomohl k 5. místu. Mladším v obou disciplínách patřily čelní příčky a celkově obsadili 1. místo. Tato soutěž byla zařazeno do ligy MH Floriánek Cup 2009.

5.9.2009 soutěž MH v Bítově
     Jednalo se o první poprázdninová soutěž, na kterou nastoupila všechna družstva v plné síle. Závodilo se v požárním útoku a štafetě dvojic. Starší zaběhli celkem dobře, ale jiná družstva byla lepší, proto z toho bylo až 6. místo. Mladší zabodovali v obou disciplínách a celkově se umístili na 1. místě. Tato soutěž byla zařazeno do ligy MH Floriánek Cup 2009.

18.7.2009 soutěž MH v Závišicích
     Zde jsme už letos soutěžili a to na poháru okresní rady, kdy se nám nepodařil požární útok a to nás stálo vítězství v mladší kategorii. Dali jsme si záležet, aby se situace neopakovala. Mladší zaběhli pod 19 s a bylo z toho nakonec krásné 2. místo. Starším se pokus povedl parádně a byl z toho jejich zatím nejlepší čas 17,81 s. K našemu překvapení to stačilo na 1. místo a protože to byl i nejrychlejší čas celé soutěže, zdobí naší klubovnu i putovní pohár.

5.7.2009 soutěž MH ve Starém Jičíně - Vlčnově
     Na téhle soutěži se nám zatím vždy dařilo. Na start jsme postavili obě družstva. Povedli se nám zaběhnout dobré časy a byla z toho druhá místa v obou kategoriích.

27.6.2009 soutěž MH v Děrném
     Poslední soutěž série Floriánek Cup 2009 před prázdninami. Soutěžilo se v disciplínách požární útok a štafeta požárních dvojic. Ve štafetě zaběhli mladší dobrý čas a v této disciplíně obsadili průběžné druhé místo. Starším chyběla větší rychlost a svým časem obsadili až 7. místo. V požárním útoku udělali mladší chybu na rozdělovači a ukázalo se, že nemají napojený koš, což znamenalo diskvalifikaci. U starších udělal chybu strojník a tím obsadili až 9. místo. Celkově se mladší umístili na 6. místě a starší na 9. místě.

20.6.2009 soutěž MH v Odrách
     Soutěž se konala v parku, po celovečerním dešti a dopolední soutěži dospělých byl povrch trati pořádně rozblácený. Přesto se nám na této trati dařilo, starší obsadili 5. místo a mladší 1. místo, takže vitrínu nám teď zdobí putovní pohár.

13.6.2009 soutěž MH O pohár Rady města Fulnek
     Po roce opět proběhla soutěž na naší domácí půdě. V požárním útoku se nám celkem dařilo, mladším to vyšlo na 4. místo a starší na 2. místo. V běhu jednotlivců se dařilo střídavě, přesto se Radek a Soňa umístili na bedně. Bylo to v celku úspěšné dopoledne. Naše soutěž byla čtvrtá ve Floriánek Cupu 2009 a to znamená polovinu za námi. Mladší zatím vedou a starším patří třetí příčka. Uvidíme zda i druhá polovina soutěže bude stejně úspěšná. Výsledková listina.

6.6.2009 soutěž MH v Tísku
     Po přestávce, který byla vyplněna okresními soutěžemi, se konalo další kolo Floriánek Cupu 2009. Soutěžilo se v požárním útoku a uzlové štafetě. Mladším i starším se povedli uzle, ale chyby v požárním útoku znamenal propad. Mladší se celkově umístili na 4. místě a starší na 8. místě.

23.5.2009 II. kolo hry Plamen 2008/2009 v Lubojatech
     Tohoto jarního okresního kola se zúčastnilo pouze družstvo mladších. Bojovali ze všech sil, v disciplíně štafeta CTIF obsadili 2. místo, ve štafetě požárních dvojic skončili na 5. místě a v požárním útoku, který tentokrát probíhal na naplňovací terče, obsadili 6. místo. Po celkovém součtu a přidáním výsledků z podzimní části, obsadilo naše družstvo mladších celkové 5. místo.

16.5.2009 soutěž MH Klimkovice
     Celý týden jsme pilně cvičili a je tady druhá soutěž zařazená do Floriánek Cupu 2009. Na start jsme postavili mladší i starší. Za starší s námi startují i holky z Jerlochovice (Markéta a Lucka), které s námi absolvují letošní sezonu. Soutěžilo se v požárním útoku a štafetě CTIF. Starším se povedl útok, štafeta ušla a bylo z toho celkové 6 .místo. Mladším vyšla štafeta a opět se dostali do průběžného vedení soutěže.V požárním útoky dosáhli druhého nejlepšího času a po součtu obou disciplín opět obsadili první místo.

8.5.2009 soutěž O putovní pohár ORM v Závišicích
     Této soutěže se zúčastnilo pouze družstvo mladších. Našim se povedla velice dobře první disciplína, útok CTIF. S parádním časem 83 s se dostali do průběžného vedení soutěže. Druhou disciplínou byl požární útok, při kterém došlo k několika chybám a to se projevilo velkým časovým propadem až na 10. místo. V celkovém hodnocení pak naše družstvo obsadilo 7. místo.

2.5.2009 soutěž MH v Lubině
     První květnovou sobotu se družstva mladých hasičů sjela na první letošní soutěž do Lubiny. Byla to zároveň první soutěž započítaná do Floriánek Cupu 2009. Na startu se sešlo 25 družstev, soutěžilo se v požárním útoku a štafetě dvojic. Starší doplněni mladšími začali na štafetě a zaběhli pátý čas, na útoku se dostali pod 20 sekund a byl to třetí post. Po součtu obou disciplín obsadili slušné 4. místo. Mladší začali na útoku, kde svým časem obsadili první místo. Ve štafetě byli třetí a v součtu obou disciplín měli shodný součet s domácí Lubinou. Pravidlo lepšího útoku zapracovalo tentokrát pro nás a naši mladší získali 1. místo.